TANITIM TIRI :ALB TELEKOM MOBİL TANITIM TIRI TAMAMLANDI
, 0 Yorum
TANITIM TIRI :ALB TELEKOM MOBİL TANITIM TIRI TAMAMLANDI

Bu tanıtım tırı Avrupa'da ses getirdi. Balkanların en büyük GSM şirketi, ALB TELEKOM firması için özel olarak tasarlayıp ürettiğimiz tanıtım ve mobile showroom & satış treylerimiz 6 ay süre ile Avrupa'da ses getirdi.

Ana firmamız PROJEYAPIM.COM u detaylı incelemek için tıklayınız

Bu özel event tırımız ALB Telecom için özel olarak dizayn edildi ve 6 ay süre ile kiralandı. Bu süre içerisinde dünya çapında sanatçıların konserlerine sahne hizmeti verdi. Bayiler için özel tanıtım ve eğitim hizmeti verdi. Çocuklar için bir çok eğitim ve eğlence etkinlikleri düzenlendi. Ve tüm bu etkinliklerde mobil telefon ve GSM hizmetleri satış ofisi olarak Avrupa'yı dolaştı.

Bu özel roadshow treyleri, özel ses ışık ve enerji sistemleri kullanarak üretildi. Balkanların ilk ve tek tanıtım treyleri olan mobil tırımızda videowall ekranlar, özel gsm güvenlik ve araç izleme sistemlerinin yanısıra, özel iklimlendirme ve ses sistemleri kullanıldı. Türkiye'den dünyanın bir çok ülkesine mobil showroom ve tanıtım tırları üretiminde lider şirket olmaktan gururluyuz. 

 

 

 

alb telecom mobile truck trailer Mobile advertising tools Mobile office truck trailer Mobile shop trailer Mobile shopping truck Mobile showroom vehicle mobile trailer building Mobile trailer turkey Mobile trailer mobile truck trailer Mobile trucks Mobile vehicles Showroom truckstruck trailer concultation

alb telecom mobile truck trailer      mobile trailer building   truck trailer concultation     mobile truck trailer      Europa showroom trailer     Showroom trucks     Mobile trucks    Mobile advertising tools    Mobile vehicles      Mobile showroom vehicle      Mobile trailer     Mobile shop trailer    Mobile shopping truck  Mobile office truck trailer    Mobile trailer turkey

 

Arama Yap...

Kategoriler